Prodüksiyon

Tanıtım Filmi. Tanıtım filmleri, markanın kimliğini, tarzını, üretim yerini, ürünlerini anlatan ve tüketiciye doğru mesajlar veren görsel bir hizmettir. Günümüzde internet kullanıcılarının video içerik tüketme oranı bir önceki yıla göre %45 artış göstermiştir. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri diğer içerik türlerine göre açık ara önde etki bırakmaktadır

Reklam Filmi. Basit, anlaşılır, akılda kalıcı ve etkileyici gibi unsurların dikkate alınması reklam filmlerinde çok önemlidir. Marka tarafından doğru briefin verilmesi, doğru hedef kitle analizinin yapılması reklam filminin doğru hedef kitleye ulaşmasında kritik rol oynar.

Viral Film. Viral, viroloji kelimesinden türeyen ve hızla yayılmak anlamına gelen bir terimdir. Viral reklamda dijital kanallarda hızla yayılmayı amaçlayarak yapıldığı için viral reklam ismini almıştır. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube vb. sosyal medya mecralarında etkileyici ve mizahı yüksek videoların paylaşılıp çok hızlı bir şekilde yayılma olasılığı yüksektir. Bu video türlerine viral video denir.

2D Animasyon. Günümüzde markaların düşük maliyeti ve yarattığı etki adına sıklıkla tercih ettiği 2D animasyon videoları, belirli bir senaryo içersinde grafiklerin 2 boyutlu olarak hareketlendirilmesidir. Diğer bir söylemle resim ve grafikleri canlandırma da diyebiliriz.

Seslendirme ve Jingle. Reklamlar günümüzde bir çok farklı platformda yayınlanmaktadır. Televizyon ve radyo haricinde, dijital mecralar üzerindeki reklam sayısı her geçen gün artmaktadır. Gelişen dijital dünya, reklam sektörünün daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

Reklam Yazarlığı. Geniş reklam dünyasında, markalar ürünlerini satabilmek için genellikle tanıtım yapma yolunu tercih ederler. Doğru tanıtım, doğru reklam stratejilerinden geçer.  Reklam yazarlığı ise, bir ürünü veya hizmeti ikna edici mesajlarla hedef kitleye ulaştırmakta sorumlu olan kişilerin yaptıkları iştir.